Gizlilik Politikası

Kullanıcılar site üzerinden konuştukları içeriklerin başka birileri tarafından görünüp görünmeyeceğini merak eder. Bu yüzden gizlilik sözleşmesi gibi özel dosyalar ön plana çıkar. Bizler sohbet sitesi olarak size bu konuda kesin ve net kurallar koyarak ziyaretçilerimizin siteden faydalanma aşamasında kayıtların tutulmasını sağlıyor. Böylece konuşma kayıtları üçüncü bir kişiye asla paylaşılamaz ve bu bilgiler diğer kişilere açık edilemez. Bu yüzden sohbet sitemiz kullanıcılarımıza özel imkanlar ve şartlar sunmaktadır. Sizler de bu imkan ve şartları kabul ediyorsanız sohbet dünyasının eşsiz ve keyifli tarafından faydalanmaya hemen başlayabilir bu özel dakikalara hemen şahit olmaya başlayabilirsiniz. Sitemiz temelde güven, dostluk ve arkadaşlık teması üzerine kurulmuş olan bir site olduğu için size bu konuda eşsiz bir sohbet alanı sunmaktadır. Siz de bu imkanlardan hemen faydalanmak için sohbet sitemize girip ücretsiz üyelik oluşturarak bu özel anlara şahit olabilirsiniz.

Sohbet sitemiz üyelerin hem özel hem de global şekilde konuşmalarına imkan sağlamaktadır. Üyelerin global kanallarda sohbet edebilmesi için bazı belirli şartları yerine getirmeleri gerekmektedir. Üyelerin saygı çerçevesinin dışında konuşmalar yapmaları, ağır hakaret ve küfür içeren söylemlerde bulunması ve diğer kullanıcıları rahatsız edecek şekilde ırk, din, siyasi görüş gibi konular üzerinden rahatsız edici konuşmaların geçmesi durumunda sohbet sitesi yöneticisi olarak müdahale etmekte ve bu gibi durumların bir daha gerçekleşmemesi için kalıcı önlemler almaktayız. Fakat bunun yanında iki kişinin özel olarak konuşması için tasarlanmış olan özel sohbet odalarında yapılan konuşmalar yönetimin idaresi dışında olup şikayet edilmediği sürece müdahale edilememektedir. Üyelerin bu konuda daha hassas davranması sohbet sitesinde kayıtlı olan tüm üyelerin güvenliğini de etkileyeceğinden bu gibi durumlara maruz kalan kişilerin tarafımıza şikayetini belirtmeleri gerekmektedir. Aksi takdirde tüm üyelerin bu gibi sorunlarla karşılaşma ihtimallerinin artacağından kalitesiz bir sohbet anlayışı ortaya çıkacaktır. Bu gibi durumların oluşmasına mahal vermemek adına karşılaştığınız tüm olumsuz durumları bize bildirerek sorunun önüne geçebilirsiniz.

Sohbet sitelerinde her kişi kendinden sorumlu tutulmaktadır. Kişi nefret veya ağır hakaret söylemlerinden bizzat kendisi sorumlu olduğundan site yönetimi sadece süresiz olarak bu kişiyi sohbet sitesinden uzaklaştırmaktadır. Bu gibi durumlar sohbet kalitesini bizzat etkileyeceğinden bu tarz durumlara izin verilmemekte ve önlem alınmaktadır. Kişilerin bu eylemlerinden sohbet sitemiz sorumlu değildir. Cinsel istismar, psikolojik şiddet, sözlü veya yazılı hakaret ve hak ihlali durumlarında bunları yapan kişinin sorumluluğu üstlenilmemektedir.

Site içerisinde kişisel bilgilerin paylaşılması sorun teşkil etmemektedir. Fakat siteye üyeliği bulunan kişinin başka kişilerin bilgilerini kullanarak üyelik işlemlerini yapması yasaktır. Başkasına ait telefon numarası, kullanıcı bilgileri ve kişisel bilgileri içeren bilgilerin paylaşılması durumunda sohbet yönetimi müdahale yetkisini sahiptir. Sizinle paylaşılan bilgileri başka kişilere verme, size verilen telefon numarasını global sohbette ifşa etme gibi durumlar sizin süresiz olarak sohbet sitesinden uzaklaştırılmanıza neden olacaktır. Bu gibi durumlar suç sınıfına girmekte ve gerekli müdahale için yetkili mercilere bildirilmesi gerekmektedir. Bu suçu işleyen kişilerin yazmış olduğu tüm bilgiler ve kötü davranışlar belgelerle kanıtlanıp siber suçlarla mücadele ekibine iletilecektir.

Sohbet sitemizde gizlilik politikası esas olup tüm bu maddelerin yok sayılması durumunda gerekli işlemler yapılacaktır. Sohbet sitesi üyelerinin bu konuda dikkatli olması ve bu tarz durumlarla karşılaşmaları durumunda tarafımıza posta yoluyla ulaşmaları rica olunmaktadır. Böyle sorunların yaşanması takdirde herhangi bir bildirim yapılmadığı takdirde gerekli önlemlerin alınamayacağını belirtmek isteriz. Önceliğimiz her zaman üyelerin güvenliği ve huzuru olduğundan bu tarz olayların yaşanmaması adına önemli pek çok önlem almaktayız.

Sohbet sitesi içerisinde gizlilik önemlidir. İki üye arasında konuşulan özel sohbetlerin üçüncü taraflar tarafından bilinmesi olağan dışıdır. İki kişi arasında konuşulan özel konuların kayıtları tutulmamakta özel konuşmalar gizlilik esasına dayandığı için yetkimiz bulunmamaktadır. İkili konuşmalarda özel olarak rahat bir şekilde konuşabilir ve gizlilik konusunda endişe etmeden istediğinizi konuşabilirsiniz. Özel odalarda yer alan konuşmaların kaydı tarafımızca tutulmadığından bu odalardaki konuşmalar sadece iki kişi tarafından bilinmektedir. Bu nedenle özel odalarda oluşan suç niteliği taşıyan herhangi bir durumda müdahale etme şansımız global sohbete göre daha düşüktür. Fakat kişi şikayet edildiği ve ekran görüntüsü ile ispat edildiği takdirde gerekli tüm işlemler tarafımızca yapılacaktır. Sohbet ortamında yaşanan pek çok şey sohbet odalarında kalmaktadır. Çünkü sohbet odaları özel hayatın  gizliliğini korumak adına tüm imkanları size sunmaktadır. Sizler de gizli bırakmak istediğiniz şeylerin tümünü sohbet sitemiz üzerinden yapabilir sohbet sitelerini bu doğrultuda kullanabilirsiniz. Sohbet sitemiz sizlere bu imkanların tümünü sunarken tamamen gizlilik politikası uygulayarak hizmet etmektedir. Sohbet sitesinden talep ettiğiniz tüm ihtiyaçlarınızı eğlenceli bir şekilde size sunan sohbet sitesi bireysel olarak istediğiniz tüm isteklerinizi karşılayacaktır. Sohbet etmek istediğinizde taleplerinizi karşılarken aynı zamanda gizli bir çerçevede size bu platformu oluşturan sitemiz aracılığıyla bu eşsiz sohbete girerek keyifli anları yaşamaya başlayabilirsiniz.

KOMUTLAR

Sitemiz içerisinde kullanabileceğiniz komutları görevli yöneticilerimiz yardımı ile kolayca öğrenip uygulamaya geçebilirsiniz.

YARDIM

Sitemiz içerisinde yaşayacağınız herhangi bir sorunda bizlere ulaşmanızı önemle rica ediyoruz.

Maksat Mirc

Sizler için özel olarak tasarlamış olduğumuz mirc programımızı yukarıda bulunan indirme linkinden yükleyebilirsiniz.