Kamu Sohbet Odaları...

Kamu Sohbet

Kamu sohbet odaları sitemiz kamu görevlisi ve memur kullanıcılarımızın kendilerine özgü bir sohbet sitesi istemeleri üzerine kurulmuştur. Bu insanlar genelde yoğun iş hayatının vermiş olduğu sinir ve stres halini kamu sohbet odaları sitesi sayesinde kolaylıkla bertaraf edebilmektedirler. Sunucu içerisinde yoğunlukla bilgili ve yüksek lisans mezunu kişiler sohbet etmektedirler.

Kamu Sohbet Odalarına Herkes Girebilir Mi?

Kamu sohbet odaları sitemizin isminden dolayı kullanıcılarımız yalnızca kamu görevlilerinin giriş yapabildiğini düşünmektedir. Lakin bu aslında öyle değil değerli okurlarım isim sadece amacı belirtir saygısından ve sevgisinden ödün vermeyen her birey sunucumuza giriş yapıp dilediği gibi sohbet etme hakkına her daim sahiptir değerli okurlar.

Bedava Kamu Sohbet Odaları

Bedava kamu sohbet odalarında sohbet etme hizmeti artık kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulacak. Kullanıcılarımızdan istediğimiz tek şey sadece sohbet etmeleri ve etrafındaki insanlara pozitif enerji yaymaları olacaktır. Bunun üzerine kullanıcılarımız da onlara bir karşılık beklemeden bütün bu hizmetleri sunduğumuzdan dolayı sunucumuza bağlanarak orayı kendi evi gibi benimsemişlerdir.

Kamu Sohbet Odaları Giriş

Kamu Sohbet Odalarına Nasıl Bağlanabilirim?

Yukarıda ki resimde belirtmiş olduğum site adresimizden kamu sohbet odaları sitemize kolaylıkla giriş yapabilirsiniz. Dilerseniz her defasında böyle yapmak zorunda değilsiniz, mobil uygulamamızı indirerek daha kolay bir şekilde sitemize giriş yapabilirsiniz. Mobil uygulamamızın bir avantajı ise veri bağlantınızı kapatmadığınız sürece sunucumuz ile olan erişim bağlantınız asla kesilmemektedir.

Kamu Sohbet Radyo Kanalı

Kamu sohbet odaları sitemiz bünyesinde bir tane de radyo kanalı barındırmaktadır arkadaşlar. Bu kanal içerisinde günün her saati yayın alıp sizlerin istek panelinden istemiş olduğunuz parçaları çalan yayıncı arkadaşlarda mevcuttur. Kamu sohbet odaları sunucumuza yalnızca bu kanal içerisinde bulunup yayın alıp hatta şarkı söylemek için gelen kullanıcılarımız da mevcuttur arkadaşlar.

Kamu Chat

Kamu Sohbet Odaları Girişi

Kamu sohbet odaları içerisine giriş yaparken öncelik olarak kendinize bir rumuz belirlemeniz gerekmektedir arkadaşlar. Daha sonra sohbet etmek istediğiniz kanalı belirleyerek giriş işlemini tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz giriş sırasında sizlere yansıtılacak olan ekran üzerinden mobil uygulamamızı indirerek daha kolay ve rahat bir şekilde sunucumuza giriş yapabilirsiniz.

Liseli Sohbet
Yetişkin Sohbet Odaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KOMUTLAR

Sitemiz içerisinde kullanabileceğiniz komutları görevli yöneticilerimiz yardımı ile kolayca öğrenip uygulamaya geçebilirsiniz.

YARDIM

Sitemiz içerisinde yaşayacağınız herhangi bir sorunda bizlere ulaşmanızı önemle rica ediyoruz.

Maksat Mirc

Sizler için özel olarak tasarlamış olduğumuz mirc programımızı yukarıda bulunan indirme linkinden yükleyebilirsiniz.