Tutku Sohbet

Tutku Chat

Tutku sohbet sitemiz uzun bir sürenin ardından tekrar yayın hayatına başlamıştır. Geçmişi bir hayli eğlenceli ve dolu geçen sitemiz birçok kullanıcısı tarafından özlemle anılmaktadır. Birçok el değişiminden geçen tutku sohbet tekrardan tarafımızca satın alınarak faaliyete geçirilmiştir. Sitemizin eski günlerine dönebilmesi adına her türlü çalışmayı yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Tutku Sohbet Neden Kapatıldı?

Tutku sohbet sitemizin birçok kapatılış nedeni oldu değerli okurlarım. Lakin bunların içerisinde en etkili olanı sitenin el değiştirmesi olmuştur. Yeni sahipleri sunucu içerisindeki düzeni ve sistemi sağlayamadıkları için sitemizin yayın hayatı sona ermiştir. Sitemiz kapatıldıktan sonra kullanıcılarımızın yoğun talepleri ve istekleri üzerine tarafımızca satın alınıp tekrardan faaliyete geçirilmiştir.

Tutku Sohbet Odalarına Nasıl Giriş Yapabilirim?

Tutku sohbet

Tutku sohbet odaları sitemize yukarıdaki fotoğrafta da belirtmiş olduğum gibi arama motorunuza yazarak giriş sağlayabilirsiniz değerli okurlarım. Sitemize giriş sağladıktan sonraki işlemler zaten çok basit ve kolay bir sistem üzerine kuruludur. Yapmanız gereken tek işlem giriş yapmak istediğiniz kanalı seçerek sohbete bağlan butonuna tıklamak olacaktır.

Tutku Kelimesi Nereden Aklınıza Geldi?

Değerli okurlarım tutku kelimesi zaten uzun bir süredir aklımızda olan lakin faaliyete geçiremediğimiz bir projeydi. Bu kelimeyi düşünmemizin sebebi insanların sohbet odalarına bir tutku gözüyle bakmasından kaynaklıdır. Bu düşünce biraz da kendimizden yola çıkarak düşünülmüş bir isimdir kullanıcılarımız tarafından da sevileceğini düşündüğümüzden bu projeye başladık.

Tutku Sohbet Sitesi Kaç Kişiye Hitap Ediyordu?

Sohbet Kanalı230
Tutku Kanalı213

Yukarıda ki tabloda sunucumuz içerisinde bulunan global kanalların kullanıcı sayılarını sizinle paylaştım değerli okurlar. Günümüz sohbet sitelerinin çok fazla ilerisinde olan tutku sohbet ilerleyen günlerde daha fazla kişiye hitap edebilmek adına birçok çalışma ve geliştirme sürecinden geçirilecek.

Tutku Sohbet Sitesi Radyo Kanalı

Tutku sohbet sitemizde yalnızca sohbet kanalları yok değerli okurlarım. Global muhabbet kanallarımızın yanı sıra kullanıcılarımızın kafa dağıtabileceği ve istek şarkılar isteyebileceği radyo kanalımız da mevcuttur. Günün her saatinde dilediğiniz şarkıyı dinleyebilir ve tutku sohbet odalarında arkadaşlarınıza istek şarkılar hediye edebilirsiniz değerli okurlarım sizlere her türlü imkanın en iyisini sunmaktan onur duyarız.

Tutku sohbet odaları

Tutku Sohbet Uygulamaları

Tutku sohbet odaları yaptığı her güncelleme ile kullanıcılarına büyük bir keyif sunmaktadır. Her işin hakkından üstesiyle gelen ekibimiz bu kez de mobil teknolojiye uygun bir uygulama projesi üzerine çalışmalar gerçekleştirmektedir. Bu projenin bitiminde kullanıcılarımız mobil cihazları aracılığı ile diledikleri her yerden daha hızlı ve daha kolay bir şekilde sitemize giriş yapabilecekler.

Resimli Sohbet Odaları
Bizim Mekan Cinsellik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KOMUTLAR

Sitemiz içerisinde kullanabileceğiniz komutları görevli yöneticilerimiz yardımı ile kolayca öğrenip uygulamaya geçebilirsiniz.

YARDIM

Sitemiz içerisinde yaşayacağınız herhangi bir sorunda bizlere ulaşmanızı önemle rica ediyoruz.

Maksat Mirc

Sizler için özel olarak tasarlamış olduğumuz mirc programımızı yukarıda bulunan indirme linkinden yükleyebilirsiniz.