KalpSohbet

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

Tutku Sohbet

Ana Sayfa / Tutku Sohbet

Tutku Sohbet

FeaRLeSs     23-11-19     Chat, Genel, Kelebek Sohbet, Mobil Sohbet, Muhabbet, Mynet Sohbet, Sohbet Et     Tutku Sohbet     131 Defa Okundu

Tutku Chat

Tutku sohbet sitemiz uzun bir sürenin ardından tekrar yayın hayatına başlamıştır. Geçmişi bir hayli eğlenceli ve dolu geçen sitemiz birçok kullanıcısı tarafından özlemle anılmaktadır. Birçok el değişiminden geçen tutku sohbet tekrardan tarafımızca satın alınarak faaliyete geçirilmiştir. Sitemizin eski günlerine dönebilmesi adına her türlü çalışmayı yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Tutku Sohbet Neden Kapatıldı?

Tutku sohbet sitemizin birçok kapatılış nedeni oldu değerli okurlarım. Lakin bunların içerisinde en etkili olanı sitenin el değiştirmesi olmuştur. Yeni sahipleri sunucu içerisindeki düzeni ve sistemi sağlayamadıkları için sitemizin yayın hayatı sona ermiştir. Sitemiz kapatıldıktan sonra kullanıcılarımızın yoğun talepleri ve istekleri üzerine tarafımızca satın alınıp tekrardan faaliyete geçirilmiştir.

Tutku Sohbet Odalarına Nasıl Giriş Yapabilirim?

Tutku sohbet

Tutku sohbet odaları sitemize yukarıdaki fotoğrafta da belirtmiş olduğum gibi arama motorunuza yazarak giriş sağlayabilirsiniz değerli okurlarım. Sitemize giriş sağladıktan sonraki işlemler zaten çok basit ve kolay bir sistem üzerine kuruludur. Yapmanız gereken tek işlem giriş yapmak istediğiniz kanalı seçerek sohbete bağlan butonuna tıklamak olacaktır.

Tutku Kelimesi Nereden Aklınıza Geldi?

Değerli okurlarım tutku kelimesi zaten uzun bir süredir aklımızda olan lakin faaliyete geçiremediğimiz bir projeydi. Bu kelimeyi düşünmemizin sebebi insanların sohbet odalarına bir tutku gözüyle bakmasından kaynaklıdır. Bu düşünce biraz da kendimizden yola çıkarak düşünülmüş bir isimdir kullanıcılarımız tarafından da sevileceğini düşündüğümüzden bu projeye başladık.

Tutku Sohbet Sitesi Kaç Kişiye Hitap Ediyordu?

Sohbet Kanalı230
Tutku Kanalı213

Yukarıda ki tabloda sunucumuz içerisinde bulunan global kanalların kullanıcı sayılarını sizinle paylaştım değerli okurlar. Günümüz sohbet sitelerinin çok fazla ilerisinde olan tutku sohbet ilerleyen günlerde daha fazla kişiye hitap edebilmek adına birçok çalışma ve geliştirme sürecinden geçirilecek.

Tutku Sohbet Sitesi Radyo Kanalı

Tutku sohbet sitemizde yalnızca sohbet kanalları yok değerli okurlarım. Global muhabbet kanallarımızın yanı sıra kullanıcılarımızın kafa dağıtabileceği ve istek şarkılar isteyebileceği radyo kanalımız da mevcuttur. Günün her saatinde dilediğiniz şarkıyı dinleyebilir ve tutku sohbet odalarında arkadaşlarınıza istek şarkılar hediye edebilirsiniz değerli okurlarım sizlere her türlü imkanın en iyisini sunmaktan onur duyarız.

Tutku sohbet odaları
Resimli Sohbet Odaları
Bizim Mekan Cinsellik

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


MaksatSohbet.Net

Sunucumuz globalleşen dünyanın düzenine ayak uydurabilmek adına belirli başlı teknolojik atılımlar çerçevesinde kullanıcılarına hizmet vermektedir.

Dost Sitelerimiz

SeoHocan.Com | Gabile

© Copyright 2018 - MaksatSohbet.NET Tüm hakları saklıdır

Seo Optimization Made by FeaRLeSs

Mobil Sohbet